با ثبت امتیاز در بالابردن کیفیت محصولات به ما کمک کنید

درباره شرکت pok فرانسه

شرکت POK یکی از تولید کنندگان برتر در زمینه تجهیزات آتش نشانی می باشد. در سال ۱۹۷۶ تاسیس شد و با پشتکار و پیشرفت توانست برند خود را در سراسر جهان بر اساس دانش و کیفیت محصولات خود معرفی نماید. در حال حاضر POK یکی از معتبرترین و شناخته شده ترین تولید کننده های اروپایی در تجهیزات اطفا حریق است. طی ۴۰ سال گذشته ، تیم های ما تعهد خود را به نوآوری در محصول ، کیفیت خدمات و رضایت مشتری نشان داده اند. که تنها هدف آنها ارائه ابزارها و راه حل هایی برای آتش نشانانی است. که جان انسان ها را نجات می دهند. این اخلاق POK است.

گردش مالی پوک

شرکت در سال گذشته POK گردش مالی تقریبا ۱۷ میلیون یورویی را نشان می دهد. که هر ساله بیش از ۳۰۰،۰۰۰ محصول را می فروشد. که تقریباً ۶۰٪ آن صادر می شود. امروزه ، همچنین در حال توسعه محصولات یا فناوری های آتش نشانی است. شرکت POK همچنین راه حل های ویژه ای برای صنایع نفت و گاز یا انرژی هسته ای و همچنین سایر بخشها مانند: هوا فضا ، کشتی سازی ، بازیافت ، ساختمان ، حمل و نقل و البته نیروهای مسلح ایجاد می کند.

محصولات-شرکت-pok

کنترل کیفیت پوک

POK چرخه حیات تجهیزات آتش نشانی خود را از ابتدا تا به پایان کنترل کامل می کند: طراحی ، تحول ، مونتاژ ، آزمایش ، ذخیره سازی و حمل و نقل. هر فرآیند تولید با رویکرد همکاری مشترک بین تیم های فنی و خدماتی ما برای تولید طیف گسترده ای از محصولات با بالاترین استانداردها بدون حمایت از محصولات “سفارشی” که برای پاسخگویی به نیازهای خاص مشتری طراحی شده اند ، پشتیبانی می شود.

محل شرکت pok فرانسه

محل شرکت POK و نهادهای آن در یک پارک استثنایی با مساحت ۷۰۰۰ مترمربع در Nogent-sur-Seine ، فرانسه واقع شده اند. که بیش از ۱۰۰ کارمند برای مونتاژ و بازاریابی محصولات شرکت اختصاص یافته اند. در بخش توسعه محصولات POK ، ۱۰ مهندس بسیار ماهر به طور مداوم کار می کنند تا نمونه های اولیه جدید را به بازار بیاورند. این شرکت از یکی از پیشرفته ترین سایتهای تولیدی در صنعت خود بهره مند است. که کاملاً مجهز به ناوگان ۲۴ دستگاه CNC است که بیش از ۶۰۰۰۰۰ قطعه در سال تولید می کند.

کارخانه پوک تمامی محصولات را به یک سیستم منحصر به فرد آزمایش تا سطح مورد نیاز عملکرد محصول را تضمین کرده و از ایمنی کاربران اطمینان حاصل کند: ۱۰۰٪ از تمام نازل های دستی و بیش از ۹۵٪ از محصولات POK قبل از حمل و نقل آزمایش می شوند.
هر ساله ، بیش از یکصد محصول جدید به فهرست موجودی اضافه می شوند و بیش از ۴۰۰۰ مورد از نازل آتش نشانی دستی ، مانیتورهای موتوری ، حلقه های شیلنگ ، تجهیزات کف ، واحدهای قابل یدک کشیدن و همچنین انتخاب گسترده ای از اتصال و غیره را شامل می شوند.