• تهران، خیابان امام خمینی، خیابان جیحون، انتهای مرتضوی، شماره 870
  • 02166020888 - 9125252912
۵/۵ - (۱ امتیاز)

مرجع فروش انواع شیلنگ آتش نشانی

شیلنگ آتش نشانی چیست؟

شیلنگ آتش نشانی شلنگی با فشار بالا است که آب یا سایر مواد ضد حریق مانند فوم را برای خاموش کردن آتش حمل می کند. در خارج از منزل، به موتور آتش نشانی یا شیر آتش نشانی متصل می شود. در داخل ساختمان، می تواند به طور دائم به لوله های پایه یا به سیستم لوله کشی ساختمان متصل شود. فشار کاری معمولی یک شیلنگ آتش نشانی می تواند بین ۸ تا ۲۰ بار متغیر باشد در حالی که طبق استاندارد NFPA 1961 شیلنگ آتش نشانی، فشار ترکیدگی آن بیش از ۱۱۰ بار است. انتقال آب یا از منبع آب آزاد یا منبع آب تحت فشار ضروری است. شیلنگ ها بر اساس کاربردشان به دو دسته شیلنگ مکش و شلنگ تحویل تقسیم می شوند.

انواع محصولات شیلنگ آتش نشانی

شیلنگ-نخی
شیلنگ-نخی
شیلنگ-2.5-اینچ-آتش-نشانی-تیپسا
شیلنگ-1.5-اینچ-آتش-نشانی-تیپسا
شیلنگ-2.5-اینچ-آتش-نشانی-اشباخ
شیلنگ-2.5-اینچ-آتش-نشانی-اشباخ
شیلنگ-1.5-اینچ-آتش-نشانی-اشباخ
شیلنگ-1.5-اینچ-آتش-نشانی-اشباخ
شیلنگ-ضد-اسید-اشباخ-آلمان
شیلنگ-ضد-اسید-اشباخ-آلمان
شیلنگ-ضد-اسید-اشباخ-آلمان
شیلنگ-ضد-اسید-اشباخ-آلمان
شیلنگ-ضد-اسید-اشباخ-آلمان

انواع شیلنگ آتش نشانی

بهترین شیلنگ های آتش نشانی به دو دسته کلی تقسیم زیر می شوند:

شیلنگ-نخیشیلنگ آتش نشانی برزنتی یا نخی :

شیلنگ آتنش نشانی برزنتی که باه آن شیلنگ نخی گفته می شود که جنس آنها از برزنت بوده و عموما جهت مصارف ساختمان ها ، کارگاه ها و سایر اماکن عمومی و کوچک استفاده می شوند. شیلنگ آتش نشانی نخی بسیار سبک و انعطاف پذیر هستند، رول شدن آسان، قطر رول ها بسیار کم است و مقاومت سایشی خوبی دارد. این نوع شلنگ آتش نشانی از جنس پلی استر تشکیل شده و دارای بافت دایره ای و جناغی می باشد. نسخه‌های فلورسنت یا همان نخی برای دید بهتر در تاریکی یا مناطق پر دود استفاده می شود.

شیلنگ-2.5-اینچ-آتش-نشانی-اشباخشیلنگ آتش نشانی پلاستیکی یا ضد اسید :

شیلنگ آتش نشانی پلاستیکی که به آنها شیلنگ های پلیور و ضد اسید هم گفته می شود. جنس بدنه این نوع شلنگ ها از پلاستیک با یک روی PVC  می باشد که از آنها برای سیستم ها پلایشگاهی و مراکز آتش نشانی و اماکن بزرگ استفاده می شود. شیلنگ آتش نشانی پلاستیکی باید فشارهای بالا را تحمل کند، در برابر سایش مقاوم باشد، در آب و هوای سرد و گرم کار کند و همچنان انعطاف پذیری بالایی داشته باشد و کار با آن آسان باشد. علاوه بر این، در برابر آب نمک مقاوم باشند و تمام نیازهای صنعت دریایی را برآورده می کنند. نسخه‌های لاستیکی مقاوم در برابر مواد شیمیایی و روغن نیز می باشند.

شیلنگ-کوتینگ-cotedشیلنگ آتش نشانی کوتینگ Coated

شیلنگ آتش نشانی کوتینگ نسخه تقویت شده همان شیلنگ برزنتی می باشد که با یک پوشش اضافی تقویت شده است. جنس رویه از PU ساخته شده که در برابر سایش مقاوم باشد. جنس داخلی آن از حنس EPDM با کیفیت بوده و از آن می توان برای اطفاء حریق در تمامی عملیات ها استفاده نمود.

برندهای معروف شیلنگ آتش نشانی

شلنگ آتش نشانی تیپسا Tipsa

تیپسا، به عنوان بخشی از گروه کوریاما، تولید کننده پیشرو در شیلنگ های آتش نشانی و تجهیزات آتش نشانی برای صنایع مختلف مانند آتش نشانی و اورژانس، کشاورزی، نفت و گاز، چاه های آب و معدن است. TIPSA که در اوایل دهه ۱۹۵۰ به عنوان تولید کننده شیلنگ آتش نشانی تأسیس شد، امروزه در سراسر جهان شعبه دارد و در ۴ قاره در حال توزیع محصولات خود است. راه حل های نوآورانه و رقابتی در انتقال مایعات ارائه می دهد. تیپسا به شدت متعهد به ایمنی، کیفیت، خدمات، نوآوری و بالاتر از همه، رضایت مشتری می باشد.

محصولات تیپسا شامل نام های تجاری معتبری مانند ARMTEX، BLINDEX، و OROFLEX در محدوده شلنگ، و همچنین VIPER و BLUE DEVIL در محدوده نازل آتش نشانی است. این نام های تجاری شناخته شده به یک مرجع در صنعت تبدیل شده اند.

شیلنگ آتش نشانی اشباخ Eschbach

این شرکت متعلق به Jakob Eschbach می باشد که در سال ۱۹۵۶ تأسیس شد، به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان شیلنگ در سراسر جهان تبدیل شد. مواد با کیفیت بالا، جدیدترین ماشین آلات، تحقیقات دائمی و نیروی کار آموزش دیده و با تجربه از ارکان پایه شیرکت اشباخ برای جلب رضایت مشتریان در سراسر جهان است. این شرکت طیف گسترده ای از شیلنگ آتش نشانی اشباخ را ارائه می دهد که کاملاً ساخت آلمان هستند و کلیه الزامات عملیات اطفاء حریق و همچنین ساخت و سازهای ویژه برای آبیاری، معدن، پالایشگاه ها، کشتی ها و غیره را برآورده می کنند.

شیلنگ آتش نشانی هابرکورن اتریش Haberkorn

یکی درگیر از شرکت هایی که محصولاتش در ایران طرفدار زیادی دارد هابرکورن اتریش می باشد. که محصولات این شرکت کیفیت بالایی داشته و در ایران وارد و به فروش می رسد.

سایز شیلنگ آتش نشانی

  • شیلنگ ۱.۵ اینچ آتش نشانی
  • شیلنگ ۳.۴ ۱ اینچ آتش نشانی
  • شیلنگ ۲ اینچ آتش نشانی
  • شیلنگ ۲.۵ اینچ آتش نشانی
  • شیلنگ ۳ اینچ آتش نشانی
  • شیلنگ ۴ اینچ آتشنشانی
  • شیلنگ ۶ اینچ آتش نشانی
  • شلنگ ۸ اینچ آتش نشانی

جنس شیلنگ آتشنشانی

شیلنگ آتش نشانی معمولا به چند دسته تقسیم می شود که بنا به نوع کاربرد آنش تولید می شود. که این جنس ها شامل برزنت ، لاستیک ، ضد اسید ، کوتینگ و … می باشد.

قیمت شیلنگ آتش نشانی

شرکت اطفا پارس صنعت همواره در تلاش است تا محصولات خود را با بهترین کیفیت و همچنین بهترین قیمت به کاربران خود ارائه دهد. قیمت شیلنگ آتش نشانی با توجه به برند و جنس آن متفاوت خواهد بود لذا جهت گرفتن مشاوره و دریافت بهترین قیمت با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید. اطفا بارس با توجه به نیاز و مصرف شما مناسب ترین قیمت و جنس را به شما پیشنهاد می دهد.

نماینده فروش شیلنگ آتش نشانی

شرکت اطفاء پارس صنعت تنها نماینده فروش شیلنگ آتش نشانی تیپسا در ایران می باشد که محصولات این شرکت را در ایران به کاربران خود ارائه می نماید.