با ثبت امتیاز در بالابردن کیفیت محصولات به ما کمک کنید

درباره شرکت رزنباور

روزنباور پیشروترین تولید کننده سیستم های اطفا حریق در جهان می باشد. تجهیزات آتش نشانی تولید شده توسط این شرکت در زمینه های حفاظت، وسایل نقلیه ، سیستم های اطفا حریق ، تجهیزات و راه حل های دیجیتال برای مهار آتش سوزیهای بزرگ، صنعتی ، گیاهی و… و همچنین تولید سیستم های آتش نشانی پیشگیرانه می باشد. همه لوازم دارای استاندارد لازم جهت فعالیت را دارا می باشند. و تمام لایسنس های تحت پوشش محصولات تولید شده در اروپا ، ایالات متحده و آسیا را دارا می باشد.

این شرکت فعالیت فروش و خدمات پس از فروش خود را در ۱۲۰ کشور دنیا گسترش داده و توانسته سهم عمده ای از بازار این صنعت را به خود اختصاص دهد.
این شرکت خانوادگی در حال حاضر در نسل ششم خود می باشد. و همواره در این ۶ نسل در بخش های آتش نشانی خدمت کرده است بیش از ۱۵۰ سال مشتری مداری قوی ، قدرت و قابلیت اطمینان نوآورانه دارایی های اصلی روزنباور هستند.

rosenbauer

تاریخچه شرکت رزنباور

تاریخچه شرکت Rosenbauer با ۱۵۰ سال گذشته با خدمات آتش نشانی ارتباط تنگاتنگی داشته است.
این شرکت از سال ۱۸۶۶ در ابتدا به عنوان یک شرکت بازرگانی و از سال ۱۹۰۶ به عنوان یک تولید کننده تجهیزات آتش نشانی فعالیت خود را آغاز نمود.

اولین ماشین های آتش نشانی در دهه ۱۹۲۰ ساخته شدند. که صادرات آنها به چین نیز آغاز شد. روزنباور به دلیل ابتکار مداوم خود ، تأثیر مهمی در خدمات آتش نشانی در اتریش ، آلمان و سایر نقاط جهان داشته و به عنوان رهبر نوآوری و فناوری در جهان شهرت یافته اس.
پس از آن با ورود به بازار سرمایه و بورس در سال ۱۹۹۴ و سیاست سیستماتیک بین المللی سازی که متعاقباً دنبال شد ، این شرکت از یک تجارت تخصصی کوچک تبدیل به یک گروه اصلی در سراسر جهان و یک تامین کننده اصلی تجهیزات برای آتش نشانی در سراسر جهان تبدیل شد.

اهداف شرکت رزنباور

روزنباور با هدف افزایش تعداد نماینده ها و شعب خود در دنیا ، با نوآوری ها و وسایل نقلیه برجسته خود ، تأثیر بسزایی در مهار آتش سوزی و محافظت از بلایا داشته است. علاوه بر این ، در سالهای آینده ، روزنباور قصد دارد ادعای پیشگام بودن خود را با توجه به پیشرفتهای بیشتر در زمینه فن آوری اطفا حریق دنبال کند.

روزنباور به دنبال دستیابی به موقعیت پیشرو در تمام زمینه های تجاری خود است. هدف اصلی این گروه رشد همراه با سود پایدار و در نتیجه افزایش مداوم ارزش شرکت است. روزنباور در جریان تحقق این آرزوی، از هر نظر در تلاش است تا نقاط قوت گروه خود را افزایش و در نتیجه از آنها به بهترین شکل بهره مند شود.