با ثبت امتیاز در بالابردن کیفیت محصولات به ما کمک کنید

درباره شرکت دلتا

Delta Fire تأمین کننده اصلی تجهیزات آتش نشانی شهری و صنعتی ، بخشهای دفاعی ، نفت و گاز ، سایتهای پتروشیمی ، دریایی در خشکی و دریایی ، هواپیمایی ، صنایع عمده ، تاسیسات ، بازیافت زباله و گیاهان توده زیستی ، هسته ای ، معدن است. بخشهای ساخت و ساز و تخریب
سالها طراحی و توسعه توسط متخصصان شرکت دلتا منجر به ایجاد طیف وسیعی از تجهیزات اطفا حریق در خط مقدم صنعت آتش نشانی جهانی شده است و این لوازم مورد استفاده ، اعتماد و توصیه آتش نشانان حرفه ای در سراسر جهان است.

شرکت دلتا

Delta Fire در طول سال ها مسئول بسیاری از نوآوری ها در محصولات اطفا حریق بوده است اما بیشک اعتبار این شرکت احتمالاً در بازار بیشتر به دلیل طیف وسیعی نازل های آتش نشانی شناخته می شود که اکنون با بیش از ۶۵٪ از خدمات آتش نشانی و نجات و چندین کاربر در سراسر جهان در حال کار هستند.

تاریخچه شرکت دلتا

شرکت دلتا از سال ۱۹۸۰ در حال تجارت می باشد و از آن زمان به طور مداوم در حال رشد بوده است. این شرکت از انگلستان به اروپا و در حال حاضر در سراسر جهان گسترش یافته. با استفاده از فناوری و طراحی ویژه محصولات خود، این شرکت توانسته با موفقیت طیف گسترده ای از بازارهای دنیا را در اختیار داشته باشد. در حال حاضر به بیش از ۶۵ کشور جهان با محصولات خود سرویس می دهند. طی سالیان متمادی طیف وسیعی از تجهیزات اطفا حریق را تولید و تولید کرده که به نگه داشتن Delta Fire در خط مقدم آتش نشانی در سراسر جهان کمک کرده است.

کیفیت محصولات دلتا

شرکت دلتا دارای گواهینامه ISO9001: 2015 می باشد. کلیه محصولات و تولیدات برای اطمینان از بالاترین استانداردهای ممکن ، کیفیت سازگار و بهترین عملکرد مورد آزمایش و بازرسی قرار می گیرند.